Повідомлення про проведення відкритих слухань

Повідомлення про проведення відкритих слухань

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 №991 ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “Черкаське хімволокно” повідомляє, що  01.03.2019 року о 15.00 год. у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати за адресою: м. Черкаси, вул. Небесної сотні, 105, другий поверх, каб. 204 відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питань щодо:

1.Перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ПРАТ “Черкаське хімволокно” на 2019 рік;

2.Перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ПРАТ “Черкаське хімволокно”;

3.Перегляду тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ПРАТ “Черкаське хімволокно”.

Обрунтування щодо перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ПРАТ “Черкаське хімволокно” на 2019 рік.

Обгрунтування щодо перегляду тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ПРАТ “Черкаське хімволокно”.

Обгрунтування щодо перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ПРАТ “Черкаське хімволокно”.

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою: cherk_tec@meta.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 18013, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76.

Зауваження та пропозиції приймаються з 19.02.2019р. по 28.02.2019р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 19.02.2019р.