СБУ провела антитерористичні навчання на Черкаській ТЕЦ

СБУ провела антитерористичні навчання на Черкаській ТЕЦ

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Черкаській області провела планове тактико-спеціальне навчання на об’єкті державного значення ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно».

У тренуваннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України та місцевої влади. В умовах максимально наближених до реальних силовики відпрацювали алгоритм спільних дій з пошуку та нейтралізації диверсійної групи, яка за легендою намагалася здійснити теракт на Черкаській теплоелектроцентралі.

Поставлені завдання з виявлення та знешкодження саморобного вибухового пристрою на об’єкті критичної інфраструктури були успішно виконані.

За підсумками навчань було проаналізовано злагодженість та ефективність контрдиверсійних дій учасників боротьби з тероризмом на кожній фазі проведення спецоперації.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» висловлює подяку всім службам, що були залучені до тактико-спеціальних навчань. Зазначені заходи дають можливість перевірити рівень безпеки об’єктів можливих терористичних посягань та стан надійності їхньої охорони. ТЕЦ і надалі дбатиме про цілісність та захист державного майна. Підприємство завжди готове взаємодіяти з правоохоронними органами та органами державної влади в протидії та запобіганні терористичним проявам.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ