57 РОКІВ НАДІЙНОЇ РОБОТИ!

Сьогодні Черкаська ТЕЦ відіграє головну роль у надійності постачання теплової енергії та електропостачання Черкаського енерговузла, забезпечуючи основні системи життєдіяльності міста. Для того, щоб містяни відчували комфорт і затишок у своїх оселях колектив Черкаської ТЕЦ докладає максимум зусиль. Сьогодні підприємство відзначає більш ніж півстоліття свого існування – 57 років.

Історія ТЕЦ розпочалася у 60-х роках минулого століття, коли в Черкасах розгорнулося величезне промислове і житлове будівництво, внаслідок чого виникла потреба у забезпеченні заводу хімічного волокна теплом та електроенергією.

У 1956 році було затверджено проект Черкаської ТЕЦ, а вже 1958 розпочалося будівництво. 1 червня 1961 року на теплоелектроцентраль зарахували перших спеціалістів.

Розпочавши свою роботу у 1961 році, теплогенеруюче виробництво постійно нарощувало свої потужності та стало одним із провідних підприємств Черкаської області. У 1968 році станція досягла проектної потужності 230 МВт та встановленої теплової потужності 1308 Гкал/год. Обладнання ТЕЦ складається з трьох груп: перша черга, друга черга та 5 пікових водонагріваючих котлів.

Нині обсяг тепла, що поставляється для населення і бюджетних організацій міста від Черкаської ТЕЦ складає близько 70%. Надійна та безперебійна робота станції забезпечується завдяки спільній меті колективу. Так, значна частина фахівців працює на підприємстві вже по кілька десятків років. Щиро вдячні їм за цю самовіддану працю, за те, що залишаються вірними своїй роботі.

Вітаємо Черкаську ТЕЦ та весь робочий колектив з днем народження!

 

Адміністрація

ВП «Черкаська ТЕЦ»

ПРАТ «Черкаське хімволокно»