Берегині Черкаської ТЕЦ сприяють розвитку та примножують здобутки підприємства

Черкаська ТЕЦ – одне з найбільших електрогенеруючих підприємств області, яке забезпечує теплом і комфортом оселі містян, дитячі садочки, школи, лікувальні заклади та державні установи м. Черкаси.

Таку тяжку і таку важливу роботу вдається втілювати завдяки великому згуртованому колективу, який об’єднав в єдину команду близько тисячі осіб. 30% від загальної кількості працівників станції – це прекрасні, талановиті та віддані своїй професії жінки. Вони створюють затишок, смачно годують, лікують, допомагають чоловікам-колегам реалізовувати виробничі завдання, дбають про економічні показники підприємства, нараховують заробітну плату, спілкуються зі споживачами та виконують різнопланову роботу. Жоден цех чи відділ Черкаської ТЕЦ не обходиться без представниць прекрасної статі. Їхній вклад у розвиток підприємства неоціненний.

Побутує думка, що у такій непростій енергетичній сфері працюють суто чоловіки. Проте існують на станції й такі професії, коли жінки трудяться на рівні з чоловіками. Так, жінки електромонтери головного щита керування станцією пильнують за роботою ТЕЦ та контролюють її роботу зсередини в самому серці підприємства. Машиністи автоматизованого подавання палива та вагарі забезпечують на виробництві процес подачі палива, працівниці центральної хімічної лабораторії слідкують за його якістю та цілодобово виконують широкий спектр аналізів технологічного середовища, ізолювальниці з термоізоляції забезпечують надійну і безпечну роботу обладнання. Всі вони такі чарівні і тендітні, але такі сильні, вміють дивувати та викликати захоплення своєю нелегкою й водночас благородною працею. Вони завжди сконцентровані на роботі, проте їхні обличчя іскряться життєвою енергією та позитивом.

Третина жінок, які працюють на Черкаській ТЕЦ присвятили розвитку підприємства та енергетиці загалом більше 20 років свого життя. Крок за кроком вони опановували свою професію, піднімались по кар’єрних сходах, займали посади від робітничих до майстрів та начальників відділів і цехів. Жінки на станції займають і керівні посади. Кожна на своєму робочому місці сприяє розвитку та примножує здобутки нашого підприємства. Робота на електроцентралі дуже відповідальна, адже від її функціонування залежить комфорт громадян, добробут міста та країни вцілому. Працюючи на підприємстві, ці жінки набули професіоналізму, виховали в собі твердість характеру і принциповість, та це тільки зовні, в душі вони залишилися ніжними і лагідними жінками-берегинями.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ