Працівники Черкаської ТЕЦ, користуючись сприятливими погодними умовами, проводять аварійні ремонтні роботи та оперативно ліквідовують виявлені пориви на відгалудженнях від магістральних теплових мереж, які сталися під час запуску систем опалення. Наразі, з метою забезпечення теплом та гарячою водою споживачів центральної частини міста, пошкодження усувають на тепломережі, що проходить по вулицях Гуржіївській та Богдана Хмельницького.

Аварійні ремонти заплановано провести у визначені найкоротші терміни. У разі успішного проведення ліквідації пошкоджень на зазначених ділянках тепломереж, для мешканців житлових будинків міста теплопостачання буде відновлене на початку наступного тижня.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт з 30 жовтня до 07 листопада 2018 року рух транспортних засобів вулицею Гуржіївською між вул. Гоголя та бульв. Шевченка тимчасово заборонено. Якісне виконання вказаних ремонтних робіт забезпечить подальше надійне проходження опалювального сезону взимку. На місці виконання аварійних робіт встановлено відповідні дорожні знаки та огородження. Просимо учасників дорожнього руху і пішоходів бути уважними та обережними!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ