Черкаська ТЕЦ відновлює подачу гарячої води до будинків містян

Черкаська ТЕЦ відновлює подачу гарячої води до будинків містян

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» після проведення гідравлічних випробувань та ремонтних робіт на тепломережах відновлює подачу гарячої води до своїх споживачів.

Так, станом на сьогодні Черкаською ТЕЦ відновлено теплопостачання по магістральних тепломережах, які проходять вулицями: Самійла Кішки, просп. Хіміків, Яцика, Анатолія Лупиноса, Чайковського, Чиковані, В`ячеслава Чорновола, Пастерівська, В`ячеслава Галви, пров. Піщаний, Пастерівська, Нечуя-Левицького, Ярослава Чалого, Бидгощська.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів, у разі, якщо гаряче водопостачання відсутнє, зверніться до балансоутримувача вашого будинку.

Наразі перший етап гідравлічних випробувань завершено. Ремонтні бригади Черкаської ТЕЦ продовжують ліквідовувати пошкодження на теплових мережах, виявлені у ході випробувань у Південно-Західному районі. Наразі тепловики роблять усе можливе, аби якнайшвидше завершити ремонтні роботи. За прогнозом фахівців, усунення кількох поривів, що залишилися, займе кілька днів. Процес відновлення гарячого водопостачання триває. Наступного тижня подачу гарячої води буде повністю відновлено для мешканців Південно-Західного району Черкас.

Нагадаємо, що причиною відхилення від графіку була значна кількість пошкоджень та поривів магістрального трубопроводу, виявлених у ході проведення гідравлічних випробувань.

Шановні споживачі, із розумінням поставтеся до тимчасових незручностей, адже проведені роботи на тепломережі сьогодні є запорукою надійного та безперебійного теплопостачання до наших осель взимку.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ