До відома споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»!

До відома споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»!

Станом на 01 листопада 2019 року підприємство повністю забезпечило подачу теплоносія в систему до межі балансової належності теплових мереж. Черкаська ТЕЦ перевела систему теплопостачання на зимовий режим роботи. На сьогодні теплом забезпечено 100% житлових будинків споживачів, що знаходяться в зоні обслуговування ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно». Відключених об’єктів по причині несправності теплових мереж ТЕЦ немає.

Нагадаємо, що за рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради, опалювальний сезон для житлового фонду та інших категорій споживачів цього року стартував 25 жовтня. Після прийняття рішення розпочалося поступове підключення житлових будинків до опалення, відповідно до затвердженого графіку, який було доведено до відома управителів будинків.

Звертаємо увагу споживачів, якщо не в усіх квартирах є тепло або ж не всі батареї в оселі гарячі – причини можуть бути у невідрегульованій системі подачі теплового носія безпосередньо до будинку. Ліквідація зазначених несправностей та налагодження режиму у внутрішньобудинковій системі теплопостачання входить до повноважень організації, що обслуговує будинок (ОСББ, ЖБК, управитель, тощо).

Необхідно також відмітити, що є ряд безгосподарських теплових мереж, на яких Черкаська ТЕЦ спільно з КП «Черкаситеплокомуненерго» проводить необхідні ремонтні роботи, задля оперативного забезпечення теплопостачання до домівок всіх мешканців міста!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ