Дитяча художня школа лишилася без тепла (відео)

Внаслідок самовільних протиправних дій ОСББ філія Черкаської дитячої художньої школи, що знаходиться у житловому будинку за адресою вул. Нижня Горова, 4 в опалювальний період лишилася без тепла.

Відключення школи від внутрішньобудинкової системи опалення житлового будинку по вул. Нижня Горова 2, 4 було здійснено при проведенні капітального ремонту системи опалення цього будинку.

При виконанні ремонту ОСББ проведено додаткові роботи, які не були передбачені робочим проектом і технічними умовами, зокрема виконано демонтаж трубопроводів підключення дитячої художньої школи та офісного приміщення.

Проект капітального ремонту системи опалення було розроблено на підставі технічних умов №14-Т-19 та видано ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» 16.05.2019р. Проектом передбачалося встановлення циркуляційного насосу з погодозалежним регулятором температури та часткову заміна існуючої внутрішньої тепломережі.

На сьогодні, відповідно до пункту 6.5 технічних умов, відновити подачу теплоносія до приміщення філії художньої школи можливо лише після виконання заходів, що передбачені зазначеними технічними умовами.

Детальніше у відеосюжеті на Суспільне. Черкаси: https: //www.youtube.com/watch?v=zd_-3iNDUx4

Преслужба Черкаської ТЕЦ