На Черкаській ТЕЦ відбулися відкриті обговорення щодо встановлення тарифів на 2021 рік

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що 20 листопада 2020 року відбулися відкриті обговорення (відкриті слухання) питань щодо:

1.Встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на ТЕЦ на 2021 рік за категоріями споживачів;

Протокол ПРАТ Черкаське хімволокно від 20.11.2020 (виробництво теплової енергії ТЕЦ).

2.Встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2021 рік методом корегування.

Протокол ПРАТ Черкаське  хімволокно від 20.11.2020 (теплова енергія, виробництво, транспортування, постачання).

Задля дотримання необхідних заходів щодо запобігання поширенню та розповсюдженню COVID-19 обговорення проходило на онлайн платформі відеозв’язку Skype. Зареєструватися для участі в обговоренні могли всі бажаючі.

До участі у відкритому обговоренні долучилися більше 20 учасників. Серед яких активні містяни, голови ОСББ, посадовці з Черкаської ОДА, депутати, представники місцевого бізнесу та ЗМІ.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське Хімволокно» є ліцензіатом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Під час обговорення було озвучено проект розрахунків тарифів на 2021 рік та зазначено основні фактори, що вплинули на зміну тарифів. Серед них: зміна виробничої програми, зміна вартості паливної складової, додаткові заходи з охорони праці, оренда цілісного майнового комплексу та інше.

Протокол відкритого обговорення та відповідні проекти з розрахунками направлено до НКРЕКП для подальшого розгляду, де всі надані обґрунтування та розрахунки буде перевірено й прийнято регулятором відповідне рішення.

 Реєстр учасників 20.11.2020р.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ