Населення заборгувало за отримані послуги 108 млн грн

Населення заборгувало за отримані послуги 108 млн грн

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що на 1 жовтня 2019 року загальна заборгованість перед підприємством за отримані послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання становить понад 151 млн грн.

Найбільша сума боргу у населення – 108 млн грн. Порушення споживачами умов договорів про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, в частині несвоєчасної оплати коштів за отримані послуги, призвело до накопичення значної суми заборгованості.

Юридичним відділом підприємства сформовано реєстри боржників для подальшого примусового стягнення заборгованості, що здійснюється у порядку судового та виконавчого провадження, шляхом накладення арешту на рухоме і нерухоме майно та внесення таких осіб до Єдиного реєстру боржників. Кошти від продажу описаного, арештованого та вилученого у боржників майна буде спрямовано на погашення заборгованості перед ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів-боржників із проханням терміново й у повному обсязі погасити борги за спожиті послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Юристи підприємства радять вирішувати питання щодо погашення заборгованості з оплати комунальних послуг в досудовому порядку та не доводити ситуацію до опису, арешту та вилучення майна.

У разі складного матеріального становища боржників та неможливості сплатити суми боргу в повному обсязі, Центр обслуговування споживачів укладає договори реструктуризації заборгованості.

За більш детальною інформацією споживачам, які мають заборгованість просимо звернутися до Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ за адресою: бульв. Шевченка, 345/1, контактні телефони: (0472) 31-96-90 / (067) 57-47-496 / (067) 57-74-839 / (050) 46-42-160 / (095) 27-64-160 / (093) 17-03-473.

Сплатіть борги за отримані послуги – збережіть своє майно!

ПЕРЕЛІК будинків з найбільшими боргами

 

 

Пресслужба Черкаської ТЕЦ