Приватне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» повідомляє про проведення відкритих слухань (обговорень)

Приватне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» повідомляє про проведення відкритих слухань (обговорень)

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 №991

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» повідомляє: 26 березня 2019 року о 15:00 год. за адресою: м. Черкаси, проспект Хіміків, 76, головний корпус Черкаської ТЕЦ, третій поверх, кабінет з охорони праці, відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо:

1.Про коригування інвестиційної програми ПРАТ «Черкаське хімволокно» з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік.

Обгрунтування щодо коригування інвестиційної програми ПРАТ “Черкаське хімволокно” з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік УТОЧНЕНЕ.

Зауваження і пропозиції по суті питання, що пропонується до слухання, надсилаються електронною поштою: cherk_tec@meta.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 18013, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76.

Зауваження та пропозиції приймаються з 15.03.2019р. до 25.03.2019р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 15.03.2019р.