Публічне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» повідомляє про проведення відкритих обговорень

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО” повідомляє, що “17″ квітня 2018 року о 15:00 у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати за адресою: м.Черкаси, вул. Небесної сотні, 105, другий поверх, каб. 204 буде проводитись відкрите обговорення питань щодо:

1.Погодження та затвердження змін та доповнень до схваленої інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях на 2018 рік.

2.Перегляд тарифу на виробництво електричної енергії для  ПАТ  “Черкаське хімволокно”.

3.Перегляд тарифів на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках для  ПАТ “Черкаське хімволокно”.

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою: cherk_tec@meta.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 18013, м.Черкаси, проспект Хіміків, 76.

Зауваження та пропозиції приймаються з 03.04.2018 по 16.03.2018

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 02.04.2018р.

ОБҐРУНТУВАННЯ погодження та затвердження змін та доповнень до схваленої інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях на 2018 рік.

ОБҐРУНТУВАННЯ щодо зміни на 2018 рік тарифів ПАТ “Черкаське хімволокно” на виробництво електричної енергії та теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках.