Роботи з опломбування та розпломбування засобів обліку теплової енергії та гарячої води тимчасово призупинено!

Роботи з опломбування та розпломбування засобів обліку теплової енергії та гарячої води тимчасово призупинено!

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що на період введення державного карантину, з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції, виконання робіт із опломбування та розпломбування засобів розподільного обліку теплової енергії та гарячої води тимчасово призупинено.

Заявки на опломбування та розпломбування засобів обліку, подані на сьогодні споживачами, будуть виконані після завершення карантину.

Нарахування обсягів наданих послуг з централізованого постачання гарячої води споживачам, у випадку завершення терміну періодичної повірки засобів розподільного обліку гарячої води впродовж періоду введення карантину, буде проводитись, відповідно до вимог п.15 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21 липня 2005р. № 630, згідно з середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці.

Звертаємо вашу увагу, якщо в місячний термін після завершення карантину, споживачами не буде проведено періодичну повірку вузлів обліку, в яких упродовж карантину закінчився термін повірки, то такі вузли обліку виконавцем послуг будуть зняті з абонентського обліку.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ