У Черкасах стартує другий етап гідравлічних випробувань

У Черкасах стартує другий етап гідравлічних випробувань

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» спільно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» від сьогодні, 08 липня, розпочинає проведення ІІ етапу гідравлічних випробувань, який орієнтовно триватиме до 09 серпня 2019р.

Протягом гідровипробувань фахівці Черкаської ТЕЦ перевірятимуть магістральні теплові мережі, що розташовані вздовж вулиць: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська. У будинках по зазначених вулицях протягом випробувань буде відсутнє гаряче водопостачання.

Наразі Черкаська ТЕЦ продовжує підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону, перевіряючи тепломагістралі на щільність та міцність, аби виявити і ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі та запобігти появі поривів взимку. На сьогодні вже ліквідовано 85 відсотків пошкоджень, які виявили під час першого етапу гідравлічних випробувань.

Також у рамках підготовки до зимового періоду на підприємстві наразі здійснюється ремонт обладнання задля безперебійного та надійного проходження наступного опалювального сезону.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» звертається до жителів міста з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням гідравлічних випробувань.

Проведення випробувань здійснюється під тиском 16 атмосфер. Тому, звертаємося до всіх споживачів, при виявленні пошкоджень тепломережі негайно повідомляйте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-70.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ