Відбулось відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на тепло та гарячу воду

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 №866, у приміщенні адміністративної будівлі Черкаської ТЕЦ 07 грудня 2018 року відбулось відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення приватному акціонерному товариству «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП», «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) приватному акціонерному товариству «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП», «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню приватним акціонерним товариством «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО», яке є виконавцем цих послуг», «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) приватним акціонерним товариством «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО», «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1169».

Проекти постанов НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій було оприлюднено на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет. Так, зауважень та пропозицій до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань не надійшло.

Слухання відбулися за участю представників міської влади, уповноваженого НКРЕКП у Черкаській області, керівництва і фахівців підприємства ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» та активних громадян міста Черкаси.

Під час заходу присутні обговорили, що станом на сьогодні діючий тариф є збитковим для підприємства. У зв’язку з цим виникла потреба переглянути діючий тариф до економічно обґрунтованого рівня шляхом проведення коригування витрат собівартості теплової енергії.

Зміна діючих тарифів на теплову енергію забезпечить надійність та безперебійність проходження опалювального сезону 2018-2019рр.

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення схвалених проектів постанов НКРЕКП від 07.12.2018 року

Прес-служба Черкаської ТЕЦ