Відбулися відкриті обговорення щодо погодження інвестиційної програми для ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2018 рік

Відповідно до Порядку, який передбачено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 27 червня 2018 року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати відбулися відкриті обговорення питання щодо погодження та затвердження інвестиційної програми з транспортування теплової енергії на 2018 рік для ПРАТ «Черкаське хімволокно». В обговоренні взяли участь представники місцевої та обласної влади, керівництво, фахівці підприємства та активні містяни.

Інвестиційною програмою на 2018 рік передбачено реконструкцію тепломагістралі №9 на вулиці Симиренківській, яка вичерпала нормативний термін експлуатації. Зазначена реконструкція передбачає заміну сталевої труби діаметром 600мм, на попередньоізольовану діаметром 700мм загальною протяжністю 548 метрів.

Заплановані роботи дозволять зменшити понаднормативні втрати теплової енергії в теплових мережах, поліпшити гідравлічний режим теплових мереж, а також зменшити споживання природного газу, електроенергії та експлуатаційних витрат при виробництві й транспортуванні теплової енергії. Загалом, це забезпечить безперебійне, якісне і надійне теплопостачання у будинки споживачів міста Черкаси.

Проект інвестиційної програми разом із протоколом відкритих слухань буде направлено до НКРЕКП для подальшого розгляду, де всі надані обґрунтування та розрахунки буде перевірено й прийнято відповідне рішення.

ПРОТОКОЛ відкритих обговорень питання щодо погодження та затвердження інвестиційної програми ПРАТ “Черкаське хімволокно” з транспортування та постачання теплової енергії на 2019 рік.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ