Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

День Збройних Сил України – це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

Це свято, насамперед, на честь тих, хто нині зі зброєю в руках стоїть на сторожі України та захищає територію нашого краю від ворогів, піклуючись про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, наша країна й досі лишається незалежною державою. У їхніх надійних і сильних руках знаходиться спокій наших домівок, спокій наших дітей та близьких.

Цього дня ми також вшановуємо наших прадідів, героїчні подвиги яких в ім’я України нам ніколи не забути, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних сил України, з пам’яті не можливо стерти ті моменти вашого життя, які Вам довелося пережити. Не для слави та нагород ви брали участь у бойових діях, а задля життя майбутніх поколінь. Наразі на Черкаській ТЕЦ працює 22 особи, які брали участь у бойових діях. Серед колишніх працівників підприємства, які знаходяться на заслуженому відпочинку – 3 учасника війни, 6 учасників бойових дій, серед яких 1 учасник Другої Світової війни.

Вітаємо всіх військовослужбовців України зі святом! У цей День прийміть найщиріші вітання. Бажаємо Вам козацької мужності, дідівської гідності та батьківської мудрості, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, незламної сили волі та віри у власні сили, мирного неба, Божих благословень Вам та Вашим родинам!

Зі святом Вас, наші українські захисники, воїни, герої!

З повагою,

голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно», Віктор Олексенко,

директор Черкаської ТЕЦ, Михайло Фатьянов