З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА ЧЕРКАСЬКОЇ ТЕЦ ФАТЬЯНОВА МИХАЙЛА ЮРІЙОВИЧА!

Сьогодні святкує свій день народження директор Черкаської ТЕЦ Фатьянов Михайло Юрійович. Здобував освіту майбутній керівник у Дніпропетровському державному технологічному університеті на факультеті теплоенергетики. З того часу Михайло Юрійович твердо вирішив пов’язати своє життя з енергетичною галуззю. Після навчання він розпочав свій трудовий шлях на Запорізькій тепловій електростанції, працюючи машиністом енергоблоку, інженером, заступником начальника цеху, а згодом завдяки своїм професійним якостям, перейшов на керівні посади.

Не шукаючи легких шляхів, не цураючись тяжкої роботи, поважаючи і підтримуючи колег та показуючи на власному прикладі відданість справі, пройшов шлях від простого працівника до керівника великого підприємства. У червні 2017 року Михайло Юрійович призначений директором ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Завдяки його вмінню розставляти пріоритети, ставити чіткі цілі та формувати команду, підприємство ефективно працює та розвивається, виходячи на якісно новий рівень. Тим самим гарантуючи надійність теплопостачання та затишок у домівки містян.

Шановний, Михайле Юрійовичу, від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейної злагоди та добробуту, здійснення всіх Ваших планів і сподівань!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження від усього трудового колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»!