Загальна сума боргу перед Черкаською ТЕЦ сягає 171 млн грн

Загальна сума боргу перед Черкаською ТЕЦ сягає 171 млн грн

Шановні споживачі!

Повідомляємо Вас, що впродовж опалювального періоду 2018-2019рр. Відокремленим підрозділом «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», як Виконавцем послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води було забезпечено теплопостачанням житлові будинки, бюджетні установи та юридичних споживачів міста Черкаси.

Проте, порушення споживачами умов договорів про надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання, в частині несвоєчасної оплати коштів за отримані послуги, призвело до накопичення значної суми заборгованості. Так, на 1 липня 2019 року черкаські споживачі теплової енергії за отримані послуги заборгували підприємству близько 171 млн грн. Найбільша сума боргу у населення – понад 113 млн грн.

Ситуація, що нині склалася унеможливлює проведення повноцінної підготовки теплового господарства Черкаської ТЕЦ до зимового сезону. Адже, для своєчасного початку та надійного проходження наступного опалювального періоду підприємству необхідно провести ремонтні роботи, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання та закупити паливо.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів із проханням терміново погасити існуючу заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

У разі складного матеріального становища боржників та через неможливість сплатити заборгованість у повному обсязі, необхідно для укладання договору реструктуризації боргу звернутися до юридичного відділу Черкаської ТЕЦ за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 345\1, конт. тел. (050) 27-15-606.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» дякує сумлінним споживачам за своєчасні та повні розрахунки. Підготовка підприємства та наскільки вчасно ми розпочнемо наступний опалювальний сезон залежить від кожного споживача!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ