На Черкаській ТЕЦ провели ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

У рамках підготовки до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначатимуть в Україні 28 квітня, на Черкаській ТЕЦ з метою запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням провели комплекс профілактичних заходів.

Зокрема, на підприємстві перевірили стан безпеки та охорони праці на робочих місцях, провели тематичні навчання та інструктажі для працівників, оновили інформаційні куточки з охорони праці. Також було організовано конкурси з професійної майстерності та змагання. За звання «кращої» боролися всі виробничі дільниці підприємства, найцікавішим став огляд-конкурс на краще робоче місце та оформлення куточку з охорони праці.

За результатами конкурсу, кращою було обрано дільницю ізолювальників котлотурбінного цеху під керівництвом майстра Тетяни Літвінової, звання краще робоче місце за професією отримала бригада ремонтно-будівельного цеху на чолі з Миколою Карпичем, а от у змаганні на кращий куточок до Всесвітнього дня охорони праці переміг ремонтно-механічний цех під керівництвом Станіслава Тертичного.

Крім того, за підсумками конкурсів професійної майстерності були відзначені працівники підприємства:

1.Пхонапхон Микола Сунтхавонгович – слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів Припортової котельні;

2.Конюх Олександр В’ячеславович – електрозварник ручного зварювання хімічного цеху;

3.Перехрест Віктор Валентинович – коваль на молотах і пресах ремонтно-механічного цеху;

4.Барбалс Олег Валдісович – слюсар з ремонту устаткування подавання палива паливо-транспортного цеху;

5.Карпич Микола Олександрович – антикорозійник ремонтно-механічного цеху.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ вітає переможців конкурсів та змагань і бажає подальших досягнень у професійній діяльності.

Безпека в енергетиці – пріоритетна вимога часу. Специфіка діяльності теплопостачальної компанії передбачає наявність на підприємстві робочих місць із небезпечними та шкідливими умовами праці. Саме тому охорона праці на підприємстві є пріоритетним напрямом роботи як для керівників, так і для працівників.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ