Приватне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» повідомляє про проведення відкритих слухань (обговорень)

У відповідності до постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках від 01.08.17 № 991

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» повідомляє: 05 лютого 2019 о 15:00 год. у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати за адресою: м. Черкаси, вул. Небесної сотні, 105, другий поверх, каб. 204 буде проводитись відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо:

1.Про коригування інвестиційної програми ПрАТ «Черкаське хімволокно» з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік (зі зміною тарифів).

2.Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та послуги з гарячого водопостачання  для ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою: cherk_tec@meta.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 18013, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76.

Зауваження та пропозиції приймаються з 26.01.2019р. по 04.02.2019р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 25.01.2019р.

Обгрунтування коригування інвестиційної програми ПрАТ “Черкаське хімволокно” з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік (зі зміною тарифів).

Обгрунтування коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для бюджетнх установ, інших споживачів, релігійних організацій та послуги з гарячого водопостачання для ПрАТ “Черкаське хімволокно”.