Відбулися відкриті обговорення щодо змін та доповнень до інвестиційної програми на 2018 рік для ПАТ «Черкаське хімволокно»

Відповідно до Порядку, який передбачено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 02 квітня цього року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати відбулись відкриті обговорення з приводу погодження та затвердження змін і доповнень до схваленої інвестиційної програми з комбінованого виробництва електричної та теплової енергії на 2018 рік для ПАТ «Черкаське хімволокно».

В обговоренні взяли участь представники місцевої та обласної влади, фахівці та керівництво підприємства, активні містяни та представники ЗМІ.

Зауваження та пропозиції від представників громади міста по суті питання, запропонованого під час відкритого обговорення, приймалися з 17.03.2018р. до 01.04.2018р. на електронну пошту або на поштову адресу підприємства. Повідомлень щодо зазначеного питання від громадян не надійшло.

У разі, якщо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалить зміни та доповнення до інвестиційної програми, це дозволить підвищити рівень надійності та економічності роботи основних фондів підприємства, зокрема, генеруючого та допоміжного обладнання, і здійснити екологічні заходи, які направлені на зниження негативного впливу забруднюючих речовин на навколишнє середовище. В цілому, це забезпечить стабільну роботу підприємства та підвищить якість послуг для споживачів міста Черкаси.

Проект інвестиційної програми разом із протоколом відкритих слухань буде направлено до НКРЕКП для подальшого розгляду, де всі надані обґрунтування та розрахунки буде перевірено та прийнято відповідне рішення.

Протокол відкритого обговорення (слухання) питання щодо погодження та затвердження змін та доповнень до схваленої інвестиційної програми з комбінованого виробництва електричної та теплової енергії на 2018 рік ПАТ “Черкаське хімволокно”

Прес-служба Черкаської ТЕЦ