Мешканцям будинків, яким несвоєчасно увімкнули опалення, перерахують плату за надані послуги

У випадку несвоєчасного підключення в будинку опалення, мешканцям перерахують плату за надані послуги відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21.07.2005р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Такий перерахунок проводиться мешканцям будинків, які не обладнані приладами обліку теплової енергії, ⸺ зазначає начальник абонентського відділу Черкаської ТЕЦ Любов Сіра. Зазвичай абонплату на опалення нараховують і здійснюють перерахунок у кінці місяця згідно актів підключення житлових будинків, які надаються СУБами, ОСББ чи ЖБК. В актах вказується дата підключення будинку до системи теплопостачання. Таким чином, плату за дні, коли опалення було відсутнє, мешканцям будинків не нараховуватимуть, ⸺ пояснила Любов Василівна.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Черкаської міської ради, опалювальний сезон 2017-2018 Черкаська ТЕЦ розпочала 6 жовтня для дитячих садочків та медичних закладів, а 9 жовтня тепло з’явилося у загальноосвітніх навчальних закладах міста та житлових будинках черкащан.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ