Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)

Повідомлення  про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Черкаське хімволокно» повідомляє, що «20 » листопада 2020 року о 17:00 год. у приміщенні головного адміністративного корпусу на території Черкаської ТЕЦ за адресою: м. Черкаси, проспект Хіміків 76, в кабінеті 308, відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо:

1.Встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії та постачання гарячої води  для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2021 рік методом корегування.

Обґрунтування щодо встановлення тарифів на теплову енергію та послугу з опалення.

В умовах введення карантину через пандемію коронавірусу в Україні, враховуючи обмеження на зібрання людей та задля дотримання необхідних заходів щодо запобігання поширенню та розповсюдженню COVID-19, відкрите слухання відбудеться у форматі онлайн-трансляції на платформі Skype.

Взяти участь у трансляції зможуть усі зареєстровані учасники. Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку.

Заявки для участі у відкритому обговоренні зазначеного питання приймаються до 16:00 год. 20.11.2020р. в електронному вигляді на e-mail: cherk_tec@meta.ua за формою:

Посада учасника/організація, яку він представляє

ПІБ учасника

Електронна адреса

Контактний телефон учасника

Після реєстрації, учаснику електронним листом буде повідомлено логін у Skype, через який відбуватиметься трансляція.

Зауваження і пропозиції по суті питання, що пропонуються до слухання, надсилаються електронною поштою: cherk_tec@meta.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 18013, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76.

Зауваження та пропозиції приймаються з 10.11.2020р. до 19.11.2020р.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 10.11.2020р.