Оголошується конкурс малюнку «Діти про енергетику» !!!

Оголошення Оголошується конкурс малюнку «Діти про енергетику» !!!
Оголошується конкурс  малюнку «Діти про енергетику» !!!

З нагоди професійного свята – Дня енергетика з 15 листопада по 15 грудня 2017 року Публічне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» Відокремлений підрозділ «Черкаська ТЕЦ» проводить конкурс творчого малюнку серед дітей працівників підприємства на загальну тематику «Діти про енергетику».

Умови конкурсу:

До участі у конкурсі малюнку запрошуються діти 6-15 років (три вікові категорії: 6-9 років; 10-12 років; 13-15 років).

На Конкурс представляються дитячі творчі роботи, виконані довільною графічною або живописною технікою.

Дитячі роботи потрібно надіслати не пізніше 10 грудня 2017 на поштову адресу підприємства з поміткою «НА КОНКУРС» або занести в Прес-службу кабінет №210 (2 поверх). Поштова адреса ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно»: Україна, м. Черкаси, пр-т Хіміків 76.

Конкурсні роботи виконуються на загальну тематику «Діти про енергетику». Для творчого втілення у рамках основної тематики учасникам пропонується кілька підтем на вибір, зокрема:

– «Робоче місце моїх батьків»;

– «Охорона праці очима дітей»;

– «Енергозбереження вдома».

Вимоги до конкурсних робіт:

– На конкурс подаються дитячі малюнки форматом А-4, А-3;

– Усі роботи подаються у зазначені терміни;

– На зворотній стороні малюнка до кожної роботи додається етикетка (10×6см), яка містить: назву роботи, прізвище, ім’я, вік автора, домашню адресу та контактний номер телефона;

– Художні матеріали для виконання робіт: гуаш, акварель, кольорові олівці;

– Зображення має відповідати тематиці конкурсу;

– Приймаються лише авторські дитячі роботи, які виконані з дотриманням умов конкурсу та вимог.

Майстерність та техніка виконання творчих робіт оцінюватиметься конкурсною комісією в залежності від віку учасників у трьох вікових категоріях. У кожній категорії буде обрано по три найкращі роботи та визначено переможців. Авторам кращих робіт – переможцям буде вручено цінні подарунки.

Інформацію про підсумки Конкурсу дитячого малюнку «Діти про енергетику» буде розміщено на офіційному сайті ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» (http://khimvolokno.com.ua/). Конкурсні роботи авторам не повертаються, організатор на свій розсуд має право розпоряджатися малюнками учасників.

Нагородження переможців відбудеться після оголошення результатів конкурсу у грудні 2017 році на Черкаській ТЕЦ.

Докладніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись в «Положенні про проведення конкурсу малюнку серед дітей співробітників ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно».

Запрошуємо всіх творчих дітей проявити свої таланти та показати бачення ролі та значення професії «енергетик» та енергетичної галузі для життя людини та розвитку суспільства загалом. Бажаємо юним митцям натхнення та успіхів!

За детальнішою інформацією про конкурс звертайтесь в прес-службу Черкаської ТЕЦ. Контактний телефон для довідок: (0472) 39-72-42 або моб. тел. 050-41-58-694.

Адміністрація, профспілковий комітет ТЕЦ