Відбулося відкрите обговорення інвестиційної програми з транспортування та постачання теплової енергії на 2018 рік для ПАТ «Черкаське хімволокно»

Відбулося відкрите обговорення інвестиційної програми з транспортування та постачання теплової енергії на 2018 рік для ПАТ «Черкаське хімволокно»

1 листопада цього року в приміщенні торгово-промислової палати відбулись відкриті обговорення з приводу погодження та затвердження інвестиційної програми з транспортування та постачання теплової енергії на 2018 рік для ПАТ «Черкаське хімволокно».

В обговоренні взяли участь активні містяни, представники місцевої та обласної влади, фахівці та керівництво ПАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ».

За рахунок інвестиційної програми у наступному році заплановано закупити 258 метрів предізольованих труб на суму 4 054,99 тис. грн. для проведення реконструкції підземної ділянки тепломережі по вулиці Симиренківській (колишня Рябоконя). Це обумовлено тим, що кожного року під час проведення гідравлічних випробувань на цій ділянці постійно виникають пошкодження, оскільки трубопроводи вичерпали нормативний термін експлуатації, адже мережа була збудована ще на початку 70-х років.

Через зазначену мережу здійснюється теплопостачання споживачів мікрорайонів Дніпровський, Митниця і значної центральної частини міста.

Проект щодо реконструкції тепломережі по вулиці Симиренківській був розроблений у 2014 році, потім у 2015 було проведено державну експертизу його документації. Протягом 2017 року реалізовано І етап цього проекту, зокрема замінено 200 метрів трубопроводу ділянки теплової мережі від теплової камери 912 А до 913.

Зауваження та пропозиції від представників громади міста по суті питання, запропонованого під час відкритого обговорення,приймалися з 18.10.2017 по 31.10.2017 на електронну пошту підприємства або на поштову адресу ТЕЦ. Повідомлення по суті питання не надходили.

Присутні на обговоренні представники міської та обласної влади інвестиційну програму цілком підтримали.

Проект інвестиційної програми разом із протоколом відкритих слухань буде направлено до НКРЕКП для подальшого розгляду.

Затвердження та подальша реалізація інвестиційної програми з транспортування та постачання теплової енергії на 2018 рік для ПАТ «Черкаське хімволокно» дозволить зменшити понаднормативні втрати теплової енергії, поліпшити гідравлічний режим теплових мереж, зменшити експлуатаційні витрати при транспортуванні тепла, що забезпечить безперебійне, якісне та надійне постачання тепла у домівки містян.

Протокол відкритих обговорень щодо погодження та затвердження інвестиційної програми для ПАТ Черкаське хімволокно на 2018 рік

Прес-служба Черкаської ТЕЦ