Черкаська ТЕЦ долучилася до загальноміського суботника

Черкаська ТЕЦ долучилася до загальноміського суботника
Черкаська ТЕЦ долучилася до загальноміського суботника

Суботнього ранку працівники ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» зібралися разом, аби напередодні Великодніх свят, навести лад на території підприємства. «Озброївшись» необхідним інвентарем та хорошим настроєм, адміністрація разом із підрозділами та цехами підприємства влаштували весняне прибирання, яке проходило одночасно по всій території, адже вона чітко розподілена і кожен впорядковував свою якнайкраще.

Під час суботника прибрали минулорічне опале листя та сухе гілля на зелених зонах, впорядкували клумби, провели санітарну обрізку зелених насаджень, розпочали побілку дерев та бордюрів.

Водночас працівники ТЕЦ впорядкували прилеглу до теплоелектроцентралі територію обабіч дороги по проспекту Хіміків. Спільними зусиллями зелену зону очистили від сухоцвіття, листя та побутового сміття, яке несумлінні водії викидають зі своїх автівок. Усе сміття зібране під час прибирання було вивезено спецтехнікою. Завдяки злагодженій роботі тепловики навели лад на Черкаській ТЕЦ і привели у належний стан прилеглу територію.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до учасників дорожнього руху з проханням не засмічувати придорожню зону. Сподіваємося, що у такому чистому та охайному вигляді узбіччя дороги жителі міста та водії будуть і надалі підтримувати!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ