Черкаська ТЕЦ інформує: з 7 травня по вулиці Різдвяній рух транспорту перекриватися не буде!

З 7 травня цього року по вулиці Різдвяній працівники Черкаської ТЕЦ розпочали підготовчі роботи до проведення реконструкції тепломережі, при цьому рух транспорту, на період проведення цих робіт, перекриватися не буде! Дату, з якої зазначений відрізок дороги буде перекрито жителям міста та водіям буде повідомлено додатково.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що відповідно до затвердженого графіку з 07 травня 2018 року на ділянці теплотраси по вул. Різдвяній (між вулицями Благовісною та Гоголя) розпочались підготовчі роботи задля проведення реконструкції теплової мережі. Вказані підготовчі роботи не потребують перекриття руху транспорту та не створюють загроз для безпеки дорожнього руху водіїв і пішоходів.

Після того, як працівники ТЕЦ завершать підготовчі роботи, на місці виконання ремонту будуть встановлені відповідні дорожні знаки та огородження. Тимчасове перекриття ділянки дороги по вул. Різдвяній ухвалене рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради та погоджене з Управлінням патрульної поліції в Черкаській області.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ