Черкаська ТЕЦ підсилила Третю міську лікарню життєво важливим медичним обладнанням (відео)

Сьогодні весь світ бореться з пандемією коронавірусу. Нашу країну та місто також не оминуло це лихо. Черкаська ТЕЦ ПРАТ «Черкаське хімволокно» не лишилася осторонь справ міста у період боротьби з COVID-19.

Задля збереження здоров’я та життя людей наше підприємство вирішило надати необхідну допомогу та підставити своє плече, адже в тяжкій ситуації може опинитися будь-хто: наші споживачі, працівники та близькі нам люди.

Понад мільйон гривень виділила Черкаська ТЕЦ на придбання вкрай необхідного медичного обладнання для хірургічного відділення Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги.

На сьогодні лікарня вже отримала новенький апарат для штучної вентиляції легенів та інше медичне обладнання, що є життєво необхідним задля порятунку людей з тяжким перебігом коронавірусної хвороби.

Ми дуже вдячні нашим медичним працівникам і лікарям, які зараз стоять на передовій боротьби з цим вірусом. Нині підтримка медичних працівників має стати пріоритетною. Лише так місто та країна зможуть здолати пандемію коронавірусу!

Детальніше дивіться у відео.