Черкаська ТЕЦ подбала про літнє оздоровлення дітей працівників

Добігає кінця літній сезон – 2018. Діти працівників Черкаської ТЕЦ цього літа мали змогу відпочити та оздоровитись у санаторних закладах Черкащини. Відповідно до постанови Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики та ЕТП України, враховуючи позитивні відгуки батьків про минулорічний дитячий відпочинок, профспілковим комітетом ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» було придбано 37 путівок для дітей від 6 до 16 років.

Не дивлячись на те, що цього року вартість путівок порівняно з 2017 зросла на 40%, завдяки підтримці адміністрації підприємства, дитячі путівки вдалося придбати для всіх бажаючих. Директором Черкаської ТЕЦ Михайлом Фатьяновим, на підставі Колективного договору 2018-19рр., було виділено додаткові кошти на оздоровлення дітей працівників. Батьківська доплата склала 10% від вартості путівки.

Дітвора з максимальною користю для здоров’я провела літній відпочинок на базі Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ДП санаторію «Україна» і Дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський.

Оздоровчі заклади знаходяться серед лісу поблизу річки Дніпро, тому дітлахи відпочиваючи на природі, дихали свіжим повітрям, купались та загартовувались, спілкувались з новими друзями та брали участь у цікавих заходах.

З користю для здоров’я проведене літо – запорука доброго настрою, високої працездатності та успішного навчання, отже наші діти до нового навчального року готові!

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ