Черкаська ТЕЦ продовжує відновлювати теплову мережу

Черкаська ТЕЦ продовжує відновлювати теплову мережу

У рамках підготовки теплового господарства до роботи в опалювальний період на Черкаській ТЕЦ оновлюють устаткування та ремонтують теплову мережу. Все для того, аби забезпечити надійний та економічний режим роботи теплоелектроцентралі та безперебійне постачання теплової енергії до будинків споживачів.

Станом на 22.06.2020 року, відповідно до графіку, у Черкасах завершено І та ІІ етапи гідровипробувань, у ході яких у великій кількості було виявлено пошкодження трубопроводу. Зокрема, досить серйозні пориви тепломережі виникли на відгалудженнях магістрального трубопроводу в районі вулиці Припортової, на розі вулиць Новопречистенська-Благовісна та Благовісна-Чорновола. До того ж, велика кількість пошкоджень трубопроводу діаметром 530мм виникла на магістральній мережі, що проходить по вулиці Благовісній.

Погода внесла свої корективи у робочі графіки нашої ремонтної бригади. Після надмірних дощів ліквідовувати пошкодження вкрай складно. Проте працівники підприємства продовжують оперативно усувати виявлені пориви, аби якнайшвидше відновити постачання гарячої води у домівки споживачів. Одночасно по місту працює п’ять ремонтних бригад Черкаської ТЕЦ.

На сьогодні на завершальному етапі перебуває ремонт мережі, що проходить по вулиці Новопречистенській. Під час виконання ремонтних робіт проведено заміну пошкодженої ділянки прямого трубопроводу протяжністю 37 метрів діаметром 426мм. Зазначена теплова мережа введена в експлуатацію з 1982 року. За цей час граничний строк експлуатації трубопроводу вже вичерпався. Після завершення ремонтних робіт заплановано проведення благоустрою.

Водночас тепловики ліквідовують порив у центрі міста по вулиці Остафія Дашковича поблизу Центру надання адміністративних послуг. Зокрема, проводиться заміна ділянки пошкодженого прямого та зворотного трубопроводів тепломережі діаметром 630мм.

Якісно проведені гідравлічні випробування допомагають виявити та ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі. Виконані ремонтні роботи забезпечать надійну подачу тепла в оселі споживачів в осінньо-зимовий період.

Нагадаємо, що з 09 липня 2020 року розпочався третій етап гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність та щільність, який цьогоріч проходитиме у кілька підетапів. У ході зазначеного етапу на вулиці Кобзарській виявлено порив теплової мережі, що знаходиться на балансі КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Наразі підприємство ліквідовує пошкодження трубопроводу. Орієнтовний термін завершення ІІІ етапу випробувань – 29 липня 2020 року.

Від початку проведення випробувань на теплових мережах Черкаської ТЕЦ виявлено 57 пошкоджень, з яких – 52 вже ліквідовано ремонтною бригадою ТЕЦ.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже сьогодні ми маємо подбати про безпечне та безаварійне теплопостачання до наших осель наступного опалювального сезону.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ