Черкаська ТЕЦ проводить плановий ремонт і заміну трубопроводів теплової мережі
Черкаська ТЕЦ проводить плановий ремонт і заміну трубопроводів теплової мережі
Черкаська ТЕЦ проводить плановий ремонт і заміну трубопроводів теплової мережі

Щоб вчасно розпочати опалювальний сезон 2018-2019рр. та забезпечити будинки споживачів теплом ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» здійснює активну підготовку теплового господарства до зими.

На сьогодні працівники станції проводять завершальні етапи ремонтних робіт по усуненню виявлених дефектів тепломережі за результатами гідровипробувань. Так, на ділянці по вул. Новопречистенській фахівцями, задля надійності теплопостачання під час опалювального сезону, замінено понад 15 метрів теплової мережі, що через зношеність вичерпала свій ресурс.

Водночас на ділянці, що знаходиться на перехресті вулиць Благовісна і Чорновола тепловики виконують підготовчі роботи для встановлення нових сучасних попередньо ізольованих труб. Щоб зберегти нещодавно оновлене асфальтне покриття на зазначеній ділянці дороги ремонтні роботи буде проведено способом підземної прокладки труб. Це дещо ускладнює процес ремонтних робіт та вимагає додаткового часу та ресурсів. Задля зручності містян зазначені роботи проводитимуться без перекриття руху автотранспорту. Нагадаємо, що всього заплановано замінити близько 40 метрів пошкодженого трубопроводу магістральної тепломережі.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже сьогодні ми маємо подбати про безпечне та безаварійне теплопостачання до наших осель узимку.

Завершити всі ремонтні роботи заплановано до 08 жовтня цього року. Після чого у будинках споживачів Черкаської ТЕЦ, де гаряча водопостачання було відсутнє впродовж проведення ремонтних робіт, гаряча вода знову з’явиться. Підприємство своєчасно забезпечить своїх споживачів теплопостачанням. Першочергово тепло подадуть до шкіл, дитячих садочків і медичних закладів.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ