Черкаська ТЕЦ приєдналася до відзначення Українського  Дня родини

Днями працівники Черкаської ТЕЦ відзначили День родини. З нагоди свята на базі відпочинку підприємства в с. Сокирно відбувся фізкультурно-оздоровчий захід, у якому взяли участь працівники зі своїми родинами.

Сформувавши команди, батьки разом із дітьми, брали активну участь у різноманітних спортивних естафетах та конкурсах. Зокрема, бігали на швидкість, змагалися хто далі стрибне, грали з м’ячем, стрибали у мішках, виконували вправи з обручем, тощо. Учасники змагалися на витривалість, швидкість, спритність та відгадували цікаві загадки на логіку.

Після конкурсів і веселої вікторини присутні поласували смачною польовою кашею, яку приготували на багатті.

День родини відносно молоде свято і відзначається у нашій країні щорічно 8 липня, починаючи з 2012 року. Більшість людей цього дня прагнуть зібратися всією родиною та, відклавши усі справи, разом провести час. Українці завжди з особливим трепетом ставилися до всього, що стосується родинних відносин. У наш час, коли всі часто заклопотані, буває дуже важко виділити декілька хвилин на спілкування із найближчими людьми. Тому офіційний День родини – прекрасний привід згадати про найважливіше у нашому житті.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ