Черкаська ТЕЦ розпочала заключний етап гідравлічних випробувань

Гідравлічні випробування теплових мереж у м. Черкаси перебувають на завершальній стадії. На сьогодні працівниками ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проведено підготовчі роботи та розпочато четвертий заключний етап гідравлічних випробувань, який проходитиме у районі Хімселище.

Випробування проходитимуть у два підетапи:
– Із 4 по 31 серпня 2020 теплові мережі на міцність та щільність перевірятимуть на проспекті Хіміків, вулицях Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Бидгощській та Анатолія Лупиноса.

– Із 10 серпня 2020 гідравлічні випробування продовжаться на проспекті Хіміків, вулицях Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Самійли Кішки, Бидгощській, Максима Залізняка, Руднєва, 30-річчя Перемоги, Смілянській, Вернигори, Хоменка, Луценка, Лук’янова, Автомобілістів та Десантників.

У зв’язку з цим, у будинках по зазначених вулицях тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання. Орієнтовний термін завершення ІV-го етапу гідровипробувань – 31 серпня 2020р. Сьогодні підприємство вживає всіх необхідних заходів, аби пришвидшити процес подачі гарячої води до будинків містян.

Наразі, завершивши третій етап випробувань, ремонтні бригади ТЕЦ проводять роботи по усуненню пошкоджень магістрального трубопроводу. Відповідно подачу теплоносія у мережу відновлять після завершення ремонтних робіт.

Щоб дізнатися адреси будинків, у яких тимчасово відсутнє гаряче водопостачання та місця проведення ремонтних робіт зверніться до оператора «Району теплових мереж» Черкаської ТЕЦ за номером телефону: (0472) 64-02-76.

Додатково надаємо номер телефону аварійної служби КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» (0472) 56-31-48, якщо ремонтні роботи на мережі проводяться цим підприємством.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань.

Наше основне завдання сьогодні – це якісна підготовка теплового господарства, зокрема й мережі, до осінньо-зимового сезону, аби опалювальний період для містян розпочався вчасно!

ПЕРЕЛІК будинків, у яких тимчасово відключене гаряче водопостачання впродовж І підетапу четвертого етапу гідравлічних випробувань.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ