Черкаська ТЕЦ розпочинає черговий етап гідравлічних випробувань

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» разом із КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» з 30 липня по 16 вересня 2018 року буде проводити гідравлічні випробування теплових мереж, які пролягають по вулицям Припортовій, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Козацькій, Новопречистенській, Кривалівській, Дашковича, Благовісній, Небесної Сотні, Митницькій, Пастерівській, Богдана Хмельницького, Гуржіївській. У зв’язку з перевіркою тепломереж на щільність у житлових будинках мікрорайону «Митниця» тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання.

Гідровипробування проходять під тиском 16 атмосфер, що практично вдвічі більше, ніж їх робочий тиск під час опалювального сезону. Просимо всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання.

При виявленні пошкоджень тепломережі просимо негайно повідомляти за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-76.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до жителів м. Черкаси з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже щорічні гідравлічні випробовування проводяться, аби убезпечити місто від небажаних поривів на теплотрасах та відсутності гарячої води й тепла взимку.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ