Черкаська ТЕЦ розпочинає І етап гідравлічних випробувань

Наступного тижня, з 21 травня по 22 червня 2018 року, Черкаська ТЕЦ розпочинає гідравлічні випробування магістральних та внутрішньоквартальних теплових мереж.

Згідно графіка, здійснюватиметься І етап тестування мереж, які проходять по проспекту Хіміків, вулицям Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Самійла Кішки, Бидгощській, Руднєва, Максима Залізняка, Смілянській, Хоменка, Автомобілістів, Лук’янова, Луценка, Вернигори, Дашковича та в Південно-західному районі.

Нагадаємо, що гідравлічні випробування проходять під тиском 16 атмосфер – для магістральних мереж та 16 – для розподільчих внутрішньоквартальних, що практично вдвічі більше, ніж їх робочий тиск під час опалювального сезону.

Просимо всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання. При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-76.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань, які традиційно проходять щороку у літній період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на теплотрасах і забезпечити надійне постачання тепла та гарячої води взимку.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ