Черкаська ТЕЦ співпрацює з міським центром зайнятості

Черкаська ТЕЦ співпрацює з міським центром зайнятості

Сьогодні для роботодавця, аби отримати найкращі високопрофесійні кадри важливо налагодити тісну співпрацю з державною службою зайнятості населення. Так, нещодавно відбулась інформаційно-консультаційна зустріч директора ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкасаьке хімволокно» Михайла Фатьянова з директором Черкаського міського центру зайнятості Оксаною Щербак, начальником відділу рекрутингу Надією Кіндик та фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Оксаною Ластовецькою.

Під час зустрічі присутні обговорили актуальні на сьогодні напрямки співпраці. Так, Оксана Щербак ознайомила керівника підприємства з державними програмами щодо створення робочих місць і забезпечення роботою соціально-вразливих верств населення та можливостями державної служби зайнятості в частині реалізації комплексу заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації працівників на підприємстві.

Представники центру зайнятості розповіли про нові можливості для деякої категорії громадян, зокрема отримання ваучера для проходження перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації за переліком робітничих професій.

Начальник відділу рекрутингу Надія Кіндик у ході зустрічі розповіла, про рекрутинг, як нову індивідуальну форму співпраці центру зайнятості з роботодавцями його переваги та можливості.

Результатом зустрічі стала низка домовленостей про супровід, підтримку та допомогу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» у пошуку працівників необхідних професій задля забезпечення кадрового резерву підприємства.

Додамо, що всі послуги роботодавцям та шукачам роботи Державна служба зайнятості надає безкоштовно, та є посередником на ринку праці між роботодавцем, який має потребу в кадрах, та громадянами, які шукають роботу.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ