Черкаська ТЕЦ сприяє відновленню водних біоресурсів

Черкаська ТЕЦ, яка є відокремленим підрозділом ПАТ «Черкаське хімволокно», спеціалізується на виробітку електроенергії та постачає тепло промисловим споживачам і більшій частині житлового фонду Черкас.

Для безупинної роботи підприємства необхідне безперебійне постачання технічною водою. Вода на електроцентраль поступає з Дніпра від берегової насосної станції. Задля збереження річкової флори та фауни на трубопроводі цієї станції змонтовано рибозахисний пристрій. Він призначений для того, щоб мальки риб і дорослі особини не потрапляли у водозабірні споруди та для попередження їхнього травмування і загибелі.

Екологи підприємства зазначають, що через недбале ставлення людей до водойми річкова фауна поступово зникає. Тому підприємство власним коштом зариблює водойму. Так, у минулому році за один день у річці Дніпро риби стало більше. Майже дві з половиною тонни коропа було закуплено та випущено у водойму завдяки керівництву ТЕЦ, яке у важкий фінансовий час знайшло та виділило на це кошти. Такі заходи сприяють збереженню рибних запасів і відтворенню водних біологічних ресурсів у р. Дніпро.

Охорона довкілля і забезпечення екологічної безпеки є пріоритетним завданням не лише для міста чи області, а й для всієї України та є запорукою збереження здорової нації!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ