Черкаська ТЕЦ відновлює гаряче водопостачання для споживачів

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що після проведення гідравлічних випробувань та ремонтних робіт на тепломережах з 28-29 червня було відновлено гаряче водопостачання у 56 будинках споживачів, які обслуговуються Черкаською ТЕЦ. Зокрема, гаряча вода з’явилася на таких вулицях міста: 30-річчя Перемоги, Смілянська, проспект Хіміків, Вернигори, Хоменка, Ярослава Чалого, Десантників, Самійла Кішки, Чайковського, Пастерівська, В’ячеслава Галви, Стасова, Бидгощська, тощо.

До всього, у Південно-Західному районі міста завдяки завершеному ремонту теплових мереж працівниками ТЕЦ, гаряча вода з’явилась у 40 будинках, які обслуговує КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Також із середини червня було подано теплоносій для потреб гарячого водопостачання центральної частини міста.

У ході гідравлічних випробувань на щільність були виявлені численні пориви магістральних теплових мереж. Працівники ТЕЦ продовжують ліквідовувати виявлені пошкодження та роблять усе можливе, аби наші споживачі отримували якісні послуги з гарячого водопостачання влітку і централізованого опалення взимку. Підприємство гарантує подальшу стабільну та надійну роботу обладнання теплоелектроцентралі.

За інформацією щодо адрес відключення та строками відновлення гарячого водопостачання ви можете звернутись до інспекторів підприємства за номерами телефонів: 64-02-76; 39-72-35.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ