Черкаська ТЕЦ взяла участь у Форумі майбутнього Черкащини

18 травня представники від Черкаської ТЕЦ взяли участь у Форумі майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», що відбувся на базі Черкаського державного технологічного університету.

Основною метою цього заходу було ознайомлення учнів старших класів шкіл та студентів навчальних закладів із сучасними реальними можливостями підприємств щодо надання першого робочого місця, визначення особливих потреб ринку праці Черкащини в умовах сьогодення, напрацювання пропозицій задля формування «дорожньої карти» розвитку регіону.

Форум відвідали представники обласної та міської влади, обласного об’єднання організацій роботодавців, обласної профспілки, обласної служби зайнятості, регіональної ради підприємців області, керівники навчальних закладів міста, роботодавці, студенти, старшокласники та всі бажаючі містяни, які прийшли ознайомитися з можливостями працевлаштування в регіоні.

У ході заходу перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, звернувшись з промовою до присутніх, зазначив, що ЧДТУ зініціював захід, на якому можна побачити поєднання пропозицій від профтехосвіти, вищих навчальних закладів і роботодавців. – Ми добре усвідомлюємо, що наша держава буде сильною лише тоді, коли будемо створювати для молоді нові робочі місця з гідною зарплатнею, а також відповідною соціальною інфраструктурою. Обласна влада нині тісно співпрацює з підприємцями, адже реальних результатів можна досягнути, об’єднавши зусилля. Сьогодні є можливість запропонувати випускникам якісні знання та місця їх практичної реалізації, – зазначив Віталій Володимирович.

Заступник голови Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Олександр Луговський наголосив, що нині на ринку праці є значний попит на фахівців технічних спеціальностей. – Ми відчуваємо величезну потребу кадрів за робітничими професіями. Сьогодні вкрай необхідно, щоб знання та енергія молоді, задля ефективного результату, були спрямовані в правильне русло.

Цього дня на Площі Знань ЧДТУ старшокласники мали змогу побачити презентації освітніх закладів і підприємств міста, а випускники вишів поспілкуватися з потенційними роботодавцями.

До того ж для випускників діяв профорієнтаційний майданчик, на якому Черкаський міський центр зайнятості проводив експрес-діагностику щодо визначення власних професійних намірів. Фахівці центру розповідали як обрати майбутній фах, успішно працевлаштуватися на перше робоче місце та побудувати успішну кар’єру.

Також у рамках Форуму діяв «науковий пікнік» Черкаського державного технологічного університету, на якому було представлено багато локацій, де всі бажаючі могли ознайомитись із перспективами і здобутками факультетів, кафедр та окремих спеціальностей навчального закладу, дізнатися умови вступу на відповідні спеціальності.

Підсумком Форуму майбутнього Черкащини стало звернення до керівництва професійно-технічних і вищих навчальних закладів області та директорів регіональних виробничо-промислових підприємств налагодити тісну співпрацю в частині осучаснення навчальних планів і підготовки молодих спеціалістів за запитами роботодавців, що відповідають сучасним технологіям виробництва, щоб молодь мала можливість реалізувати себе на першому робочому місці.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ