Черкаська ТЕЦ взяла участь у «Ярмарку вакансій»

20 жовтня у приміщенні ТРЦ «Любава» за ініціативи Черкаської обласної служби зайнятості відбувся Ярмарок вакансій. У заході взяли участь найбільші роботодавці міста та області. Зокрема, свої вакансії пропонували:
ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське Хімволокно», ПАТ «Азот», ЧФ ПАТ «Укртелеком», ЧД ПАТ «Укрпошта», ГУ Національної Поліції в Черкаській області, ТОВ «АБК Електро-Буд», ТОВ «Електротранс», КП «Черкасиводоканал», ТОВ «Компанія Метал Інвест» та інші підприємства.

Сьогодні на одну офіційну вакансію в області претендує кілька безробітних, – зазначає начальник відділу кадрів Черкаської ТЕЦ Володимир Шаповалов. Проте великі підприємства, таке як наше, відчувають нестачу у кваліфікованих кадрах. Черкаська ТЕЦ, як роботодавець, постійно співпрацює з центром зайнятості. Для тих, хто нині шукає роботу проведення таких заходів вкрай важливе і є кроком до працевлаштування, – наголосив Володимир Олексійович.

Черкащани під час «Ярмарку вакансій» мали змогу отримати актуальну інформацію, пов’язану з працевлаштуванням, необхідні консультації та навіть особисто поспілкувались із роботодавцями.

У свою чергу, роботодавці ознайомили зацікавлених містян із специфікою роботи свого підприємства, надали інформацію про умови праці, обсяги робіт, рівень заробітної плати, а також про вимоги до претендентів на кожну вакантну посаду. Дехто відразу пройшов співбесіду та отримав направлення на працевлаштування від центру зайнятості.

За довідковою інформацією про вакантні посади на Черкаській ТЕЦ звертайтесь за номером: (0472) 39-73-57, (0472) 39-73-59 або пишіть на електронну пошту: kadry.ch.tec@gmail.com

Прес-служба Черкаської ТЕЦ