Черкаська ТЕЦ за графіком забезпечує теплом навчальні заклади та житлові будинки міста

Черкаська ТЕЦ, згідно рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, розпочала опалювальний сезон 6 жовтня.

Виконавши всі вимоги щодо підготовки обладнання теплопунктів і будинкових мереж до подачі теплоносія, необхідні паспорти та акти готовності отримали усі житлові будинки, заклади соціальної сфери та підприємства міста.

На 06.10.2017 забезпечені теплопостачанням 30 дитячих садочків та 14 лікувальних закладів, що є споживачами ТЕЦ. Сьогодні, 9 жовтня, протягом дня тепло з`явиться у навчальних закладах міста та оселях черкащан.

Аби забезпечити вчасно теплом заклади соціальної сфери та оселі містян ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» докладає максимум зусиль. Так, напередодні опалювального сезону ТЕЦ завершила чотири етапи гідравлічних випробувань на магістральних трубопроводах міста, перевіривши їх на щільність. За результатами проведених гідровипробувань теплових мереж виявлено 97 пошкоджень, які наразі усунуто.

Нині Черкаська ТЕЦ переводить систему теплопостачання міста на зимовий режим. На жаль, під час підключення системи не уникнути незначних пошкоджень на відгалудженнях від теплових магістралей та внутрішньоквартальних мережах, які оперативно ліквідовуються працівниками Черкаської ТЕЦ і КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Просимо із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Зазначимо, що оплата за послуги теплопостачання буде здійснюватися із моменту підключення внутрішньобудинкової мережі працівниками СУБів та ОСББ до теплових мереж ТЕЦ.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ