Черкаська ТЕЦ звертається до балансоутримувачів – підготуйте будинки до опалювального сезону!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» продовжує підготовку до осінньо-зимового сезону 2018-2019рр. Підприємством забезпечено виконання усіх необхідних заходів, які залежать від теплопостачальної організації, щоб своєчасно розпочати опалювальний період у м. Черкаси.

Протягом серпня – вересня тепловики провели обстеження стану готовності теплових господарств бюджетних установ та житлових будинків до осінньо-зимового сезону. За результатами обстежень було виявлено, що заходи по підготовці до опалювального періоду виконали не всі балансоутримувачі будинків. Зауваження фахівців було відображено у відповідних актах. Проте, станом на 01 жовтня підготувалися до опалювального сезону 2018-19рр. та отримали акти готовності 70 % житлових будинків міста.

 Шановні споживачі, балансоутримувачі будинків (ОСББ, СУБи, ЖБК)!

Адміністрація підприємства звертається з проханням терміново провести всі необхідні заходи по усуненню виявлених зауважень, аби підготовити теплові господарства до початку опалювального періоду. Оскільки підприємство не матиме змоги забезпечити надання якісних параметрів послуг з теплопостачання по вказаних об’єктах протягом осінньо-зимового сезону.

Завершіть вчасно необхідні роботи та отримайте акти готовності будинків! До старту нового опалювального сезону залишилося зовсім мало часу!

Перелік житлових будинків, які не готові до опалювального сезону 2018-2019рр. (отримали акти готовності з зауваженнями).

Перелік житлових будинків, які не готові до опалювального сезону 2018-2019рр. (не зверталися за отриманням акту готовності).

Прес-служба Черкаської ТЕЦ