«Черкаське хімволокно» змінило тип акціонерного товариства

Шановні споживачі!

Нагадуємо, що відповідно до рішення Загальних зборів акціонерів ПАТ «Черкаське хімволокно» від 20.04.2018 року Публічним акціонерним товариством «Черкаське хімволокно» з метою приведення до вимог Закону України «Про акціонерні товариства» змінено тип акціонерного товариства на Приватне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно».

Державну реєстрацію зазначених змін проведено 16.05.2018р., а також внесено зміни до Статуту Товариства та викладено його в новій редакції, яку оприлюднено на сторінці електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Також, відповідно до рішення Загальних зборів акціонерів ПАТ «Черкаське хімволокно», Публічним акціонерним товариством «Черкаське хімволокно» для того, аби привести Статут Товариства у відповідність до вимог чинного законодавства, найменування Відокремлений підрозділ «Черкаська ТЕЦ» публічного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» змінено на ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ» ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО». Державну реєстрацію змін проведено 21.05.2018р.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»