Шановні колеги, споживачі, друзі!

Уже більш ніж півсторіччя надійно служить людям Черкаська теплоелектроцентраль. Підприємство нині відзначає 59 років своєї виробничої діяльності! Це роки тяжкої та наполегливої праці численного колективу нашої станції.

Енергетична історія нашої ТЕЦ розпочалася у далеких 60-х роках минулого століття, коли у Черкасах розгорнулося величезне промислове та житлове будівництво. Внаслідок чого виникла потреба у забезпеченні міста теплом та електроенергією.

У 1956 році затвердили проект, а вже 1958 року розпочалося масштабне будівництво Черкаської ТЕЦ, 1 червня 1961 на теплоелектроцентраль зарахували перших працівників. Розпочавши свою роботу, теплогенеруюче виробництво постійно нарощувало свої потужності У 1968 році станція досягла проектної потужності 230 МВт та встановленої теплової потужності 1308 Гкал/год. На сьогодні ТЕЦ залишається одним із провідних підприємств Черкаської області.

59-річну історію Черкаської теплоелектроцентралі творить численний колектив, цілі сімейні династії теплоенергетиків. Це люди, які незважаючи на час доби, пору року та погодні умови, стоячи пліч-о-пліч, забезпечують надійну та безперебійну роботу турбін, котлів та складного машинного устаткування.

ВП «Черкаська ТЕЦ ПРАТ «Черкаське хімволокно», стоячи на варті, щохвилинно, щосекундно робить усе можливе задля того, аби наша станція, залишалася надійним джерелом теплопостачання для споживачів м. Черкаси.

Низький уклін та щира вдячність працівникам Черкаської ТЕЦ за невтомну й самовіддану працю, за те, що залишаються вірними своєму покликанню.

Вітаємо Черкаську ТЕЦ та весь робочий колектив з Днем народження!

Як з’являється енергія та твориться історія Черкаської ТЕЦ. Від вагонів із «чорним золотом» до тепла та комфорту у Ваших домівках дивіться у нашому відео.

З повагою, адміністрація

ВП «Черкаська ТЕЦ»  ПРАТ «Черкаське хімволокно»