До уваги мешканців міста!

До уваги мешканців міста!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що минулими вихідними по вулиці Симиренківській біля АЗК «Перон» на магістральному трубопроводі стався незначний витік гарячої води через пошкодження запірної арматури, яка призначена для розповітрення тепломережі. Зазначена ситуація відноситься до категорії технологічних неполадок.

У зв’язку з тим, що магістраль знаходиться під тиском, для негайного проведення ремонту необхідно було б зупинити обладнання (насоси) Черкаської ТЕЦ і залишити місто без теплопостачання. Задля збереження тепла у будинках містян на вихідних, було прийняте рішення здійснити тимчасові заходи для зменшення витоку води до детального вивчення ситуації та обстеження теплової мережі.

Наразі витік гарячої води повністю ліквідовано, фахівцям Черкаської ТЕЦ вдалося провести ремонтні заходи без відключення будинків споживачів від опалення.

Разом з тим, повідомляємо, що витік гарячої води з теплової мережі стався в незначній кількості. Зазначена ситуація ніяким чином не вплинула на роботу станції, на якість теплопостачання та на оплату за тепло споживачами. Втрати на магістральній тепловій мережі лягають безпосередньо на підприємство та відносяться до технологічних витрат.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ