До уваги одержувачів субсидії, які мають борги з оплати комунальних послуг!

Шановні споживачі!

У зв’язку із черговими змінами в порядку призначення житлової субсидії від Уряду, що внесені Постановою КМУ від 27.04.2018 № 329 у травні цього року органи соціального захисту населення розпочали проводити перерахунок субсидій на наступний опалювальний період.

Відповідно до цієї Постанови, субсидія не буде перепризначена сім’ям, які мають заборгованість понад два місяці з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Тому, всім одержувачам субсидій, у кого є борги за опалення чи/та гаряче водопостачання, необхідно терміново звернутися до Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 345/1) для погашення заборгованості чи укласти договір реструктуризації боргу.

Звертаємо увагу, що у разі надходження до органів соціального захисту інформації про наявні прострочені борги за комунальні послуги, субсидія буде перепризначена лише після документального підтвердження їх сплати або укладення договору реструктуризації.

За інформацією департаменту соціальної політики Черкаської міської ради близько 65 тисяч домогосподарств з понад 280 тисяч населення станом на 1 травня 2018 року отримували субсидії. Через останні зміни до законодавства, що вступили в силу на початку цього місяця, ряд громадян, які хочуть отримувати субсидії у наступному періоді, повинні заново подати документи для її перепризначення.

Довідково: Неоподатковуваний мінімум доходів громадян (НМДГ) відповідно до пункту 5 підрозділу 1 розділу XX Податкового кодексу України дорівнює 17 гривням, крім окремих випадків адміністративних і кримінальних правопорушень і злочинів.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ