До уваги споживачів!

До уваги споживачів!

У квітні 2020 року на розрахункові рахунки ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» були перераховані кошти від окремих споживачів за надані послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та внески за обслуговування вузлів комерційного обліку, які через відсутність ідентифікаційних даних про платників (номер особового рахунку або прізвище, ініціали та адреса споживача) не можуть бути обліковані на особових рахунках абонентів.

Найбільша кількість не ідентифікованих платежів була здійснена споживачами через мобільні додатки, у зв’язку з не заповненням платниками обов’язкових даних при здійсненні платежу (номер особового рахунку споживача, або прізвище, ініціали та адреса споживача).

З метою оперативного вирішення зазначеної проблеми, просимо Вас після отримання рахунків за надані послуги у травні 2020р. уважно перевірити дані про суму оплати, яка вказана в колонці «Сплачено». У разі відсутності даних про суму коштів, які були Вами сплачені протягом квітня 2020р., Вам необхідно:

– при здійсненні оплати через мобільні додатки – роздрукувати квитанцію з мобільного телефону та надати її до абонентського відділу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» для зарахування оплаченої суми коштів на Ваш особовий рахунок;

– при здійсненні оплати через відділення АТ «Укрпошта» або інші банківські установи – звернутися до відповідного відділення АТ «Укрпошта» або банку, в якому Ви здійснювали оплату, для уточнення інформації та ідентифікації даних по платежу. Після надання письмового звернення від АТ «Укрпошта» або банківської установи про підтвердження здійсненого Вами платежу, кошти будуть зараховані на Ваш особовий рахунок.

З повагою,

адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»