До відома ОСББ, ЖБК та балансоутримувачів житлових будинків!

До відома ОСББ, ЖБК та балансоутримувачів житлових будинків!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує, що підготовка житлових будівель до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів задля забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, балансоутримувач чи інша організація, що здійснює управління житловим фондом, зобов’язані здійснити підготовку будинків до опалювального сезону та отримати акт готовності.

На сьогодні по зоні теплопостачання ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» стовідсотково підготували будівлі та отримали акти готовності до опалювального сезону бюджетні організації та установи (школи, дитячі садки, медзаклади та ін.). Не повністю готові до включення опалення будинки житлового фонду. Так, акти готовності до опалювального сезону отримали 75% будинків.

Адміністрація підприємства звертається до споживачів теплової енергії та балансоутримувачів будинків (ОСББ, ЖБК, ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість») задля вчасного включення опалення необхідно терміново завершити заходи з підготовки технічного стану внутрішньобудинкової мережі та конструктивних елементів будівлі й отримати акт готовності до опалювального сезону.

Відповідним категоріям споживачів, які хочуть, аби теплопостачання було подано раніше, необхідно подати письмове звернення про подачу теплоносія до ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» за адресою м. Черкаси, проспект Хіміків, 76. За умови виконання вказаних вимог, Черкаська ТЕЦ забезпечить подачу теплоносія до Ваших об’єктів в установленому порядку в найкоротші терміни.

Шановні споживачі, балансоутримувачі будинків, будьте відповідальними. Завершіть проведення необхідних робіт та отримайте акти готовності будинків. До старту нового опалювального сезону залишилося зовсім мало часу!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ