Дорогі колеги, вітаємо Вас із нашим спільним професійним святом – Днем енергетика !!!

Дорогі колеги, вітаємо Вас із нашим спільним професійним святом – Днем енергетика !!!

22 грудня ми відзначаємо професійне свято – День енергетика. Знаково, що це свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна, адже результат нашої праці є в оселях кожного з вас. Це день визнання трудових заслуг працівників енергетичної галузі.

Енергія нині – це основа сучасного життя. Мабуть, немає жодної людини, яка б не цінувала світло, тепло і комфорт у власній оселі. Весь наш побут і весь світ пронизаний тепловою та електричною енергією, а енергетики, як диригенти, керують нею на благо людям!

Черкаська ТЕЦ є одним із найбільших електрогенеруючих підприємств області та надійним постачальником тепла в оселі черкащан. Електроцентраль постачає гарячу воду та опалює близько 3 млн м2 житлової площі у 800 будинках жителів міста, забезпечуючи своїми послугами 30 дитячих садочків, 22 школи, 14 лікувальних закладів і 85 державних установ.

Таку тяжку і таку важливу роботу вдається втілювати завдяки великому згуртованому колективу, що об’єднаний в єдину команду, в якій кожний співпрацює один із одним, як єдиний організм. Кожен робітник станції вкладає частинку своєї душі й серця у нашу спільну працю і без жодного з вас неможливо було б досягнути тих результатів, якими ми наразі пишаємось!

Традиційно, перед вітаннями ми озираємося назад і оцінюємо, що вже було зроблено. Колеги, ми з вами працюємо у період великих перетворень і беремо безпосередню участь у розвитку енергетичної системи країни. Ваша нелегка праця, золоті руки, багатющий досвід та світлі голови – це сила і міць нашого підприємства. Завдяки вам підприємство розвивається, модернізується та змінюється на краще. Тільки разом із вами ми здатні вирішувати будь-які завдання!

У День енергетика прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, нових досягнень, реалізації всіх планів і задумів, життєвої сили та світла в душі! Нехай кожен ваш день буде повним енергії, ніби в серці у вас є вічний двигун!

Зі святом, дорогі енергетики!

Голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно», Віктор Олексенко

Директор Черкаської ТЕЦ, Михайло Фатьянов